Seçiminizi Daraltın

Kategoriler

Sadece

En Uygun Fiyatlı En Güvenilir El Dezenfektanları Favorinburada.com'da !
Aradığınız ürüne en hızlı şekilde ulaşabilmek için daraltma seçeneklerini kullanabilirisniz.
Hijyenik El Dezenfektanları En Uygun Fiyatlarla Burada !
El Dezenfektanı Nedir ? Neden Önemlidir ?

Pandemi döneminde en önemli konulardan biri haline gelen el hijyenini sağlamak için çeşitli ürünler kullanılmaya başlandı. El dezenfektanları bu kapsamda çok önemli bir ürün haline gelirken, aldığımız ürünün kalitesi el temizliğimizi kapsamlı şekilde sağlamak adına dikkat etmemiz gereken diğer bir konu oldu. Gün içinde temas ettiğimiz bir çok noktanın hijyenden yoksun oluşu ve virüs riski barındırması bizler için el dezenfektanı taşımayı bir zorunluluk haline getirdi. Otobüste, işte, okulda ve diğer bir çok yerde virüse maruz kalmamak adına kişisel hijyenimizi sağlamak amacıyla el dezenfektanlarını her an yanımızda taşır hale geldik.


El Dezenfektanı Nedir, İçeriğinde Ne Vardır ?

El dezenfektanları kişisel hijyenimizi sağlamak için üretilen ve alkol bazlı formülleri olan kişisel temizlik ürünleridir. Alkol bazlı formülleri cildimize bulaşan hastalık, mikrop, virüs, bakteri gibi tehditlerden bizleri korumalı aynı zamanda cildimize zarar vermemelidir. Ellerimize zarar vermeden bizleri tehditlerden koruyan dezenfektanlar aynı zamanda güzel kokulu esansları olan veya tamamen kokusuz ve etki ettiği alana koku bırakmayan çeşitlerde olmalıdır. Artık günün her zamanı kullanıla gelen el dezenfektanlarının kötü kokulu olması bizlerin satın alma tercihini değiştiren en temel etmenlerden biri haline geldi.


El Dezenfektanı Çeşitleri Nelerdir ?

Hijyenik el dezenfektanlarının bir çok markada bir çok çeşidi üretilmeye başlandı. Pandemi etkisi ile insanlar arasında yaygın bir kullanım hacmine ulaşan el dezenfektanları değişik koku ve esanslarda insanların hizmetine sunulmaya başlandı. Bu markalar arasında;
Green Hand el dezenfektanı,
Yugo Antibakteriyel dezenfektan,
Biorad Derm Alkol Bazlı El ve Cilt Dezenfektanı sayılabilir.


El Dezenfektanı Fiyatları Ne Kadar ?

Dezenfektan fiyatları kalitesine, marka bilinirliğine ve stok durumuna göre değişkenlik göstermektedir. En uygun fiyatlı ve en güvenilir el dezenfektanlarını favorinburada.com'da bulabilir, ücretsiz kargo fırsatımızdan faydalanabilir bu doğrultuda güvenli online alışveriş sistemimizi kullanabilirsiniz.

 

  • Öncelikle hedefimiz;
  koşulsuz müşteri memnuniyeti,
  satış öncesi ve sonrası kesintisiz destek
  sağlamak ve bunu sağlarken doğru,
  güncel içeriğe sahip, bilgi kirliliğinden uzak,
  güvenli bir platfrom üzerinden sizlere ürünlerinizi ulaştırmaktır.
 • BİZİ TAKİP EDİN!

Sosyal medya kanallarından
bizi takip edin indirim ve
fırsatları kaçırmayın
          

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.