KİŞİSEL BİLGİLERİNİZİN GİZLİLİĞİ VE GÜVENLİĞİ

    

    SİTEMİZDE KREDİ KARTI İŞLEMİ İÇİN HABERLEŞMEDE HER AŞAMA GÜVENLİK ALTINA ALINMIŞTIR.

 

SİTE-ZİYARETÇİ HABERLEŞME GÜVENLİĞİ

   

     SİTEMİZE ÜYE OLMAK İÇİN GİRMİŞ OLDUĞUNUZ TÜM BİLGİLER,  3. FİRMA VEYA KİŞİLERLE PAYLAŞILMAYACAKTIR.SİTEMİZ BAZI DÖNEMLERDE MÜŞTERİLERİNE VE ÜYELERİNE KAMPANYA BİLGİLERİ, YENİ ÜRÜNLER HAKKINDA BİLGİLER, PROMOSYON BİLGİLERİ GÖNDEREBİLİR. ÜYELERİMİZ BU GİBİ BİLGİLERİ ALIP ALMAMA KONUSUNDA HER TÜRLÜ SEÇİMİ ÜYE OLURKEN YAPABİLİR VE SONRASINDA ÜYE GİRİŞİ YAPTIKTAN SONRA HESAP BİLGİLERİ BÖLÜMÜNDEN BU SEÇİM DEĞİŞTİRİLEBİLMEKTEDİR.

    ÜYE OLURKEN VERDİĞİNİZ TÜM BİLGİLERE SADECE SİZ ULAŞABİLİR VE SİZ DEĞİŞTİREBİLİRSİNİZ. ÜYE GİRİŞ BİLGİLERİNİZİ GÜVENLİ KORUDUĞUNUZ TAKDİRDE BAŞKALARININ SİZİNLE İLGİLİ BİLGİLERE ULAŞMASI VE BUNLARI DEĞİŞTİRMESİ MÜMKÜN DEĞİLDİR. 

    SİTEMİZİN SİPARİŞ SAYFALARINDA SİTE İLE ZİYARETÇİ ARASINDAKİ HABERLEŞME 256 BİT SSL STANDARTINDA GERÇEKLEŞMEKTEDİR. SÖZKONUSU HABERLEŞME STANDARDI ÇOK SAYIDA İŞLEM GÖREN SİTELERDE DAHİ GÜVENLE KULLANILAN BİR NİTELİKTEDİR. KREDİ KARTI BİLGİLERİNİN VERİLECEĞİ SAYFADA BU HABERLEŞME BİÇİMİNİN BULUNUP BULUNMADIĞINI, SAYFAYA ERİŞİLDİĞİNDE ADRES ÇUBUĞUNDA YAZAN İFADENİN HTTP://.. BİÇİMİNDE DEĞİL, HTTPS://.. BİÇİMİNDE OLUŞU İFADE ETMEKTEDİR. BU NİTELİKTEKİ SAYFALARA ERİŞTİĞİNİZDE TARAYICININ SAĞ ALT KÖŞESİNDE KİLİT İŞARETİ DE YER ALMAKTADIR.

 

SİTE-BANKA HABERLEŞME GÜVENLİĞİ

    KREDİ KARTI BİLGİLERİNİN SİTEDEN BANKAYA AKTARILMASI İLE İLGİLİ GÜVENLİK, BANKA'NIN SUNDUĞU MAKSİMUM GÜVENLİK İLE GERÇEKLEŞMEKTEDİR. SÖZKONUSU GÜVENLİĞİN ÇOK SAYIDA BİLEŞENİN YANINDA, CVV2/CVC2 KODU DA ÇALINTI KART VEYA KART BİLGİLERİ İLE ALIŞVERİŞE KARŞI ÖNLEM OLARAK SİTEMİZDE KULLANILMAKTADIR.

 

SİTE İÇİ VERİ GÜVENLİĞİ

    GÜVENLİ ORTAMDA YAPACAĞINIZ İŞLEMLERDE SİZ VE KREDİ KARTINI SİZE TAHSİS ESEN BANKA HARİCİNDE HİÇBİR KİŞİ , KURUM VE KURULUŞ TARAFINDAN BİLGİLERİNİZE ULAŞAMAMAKTADIR. KREDİ KARTI İŞLEM SAYFASI KART BİLGİLERİNİ DOĞRUDAN BANKA POS SİSTEMİNE İLETMEKTE VE İŞLEM SONUCUNU MÜŞTERİYE BİLDİRMEKTEDİR. KREDİ KARTI BİLGİLERİ E-POSTA VEYA BENZERİ YÖNTEMLERLE AKTARILMAMAKTADIR. ONLİNE İŞLEMİN BİR SONUCU OLARAK AKTARILAN KREDİ KART BİLGİLERİNE TARAFIMIZDAN DAHİ ERİŞİLMESİ MÜMKÜN DEĞİLDİR.